Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » AGRO SHOW 2014
Główna » Aktualności, RP Świebodzińska

AGRO SHOW 2014

Autor: Red. dnia 18 września 2014

Po raz szesnasty w najbliższy weekend tj. 19 – 22 września 2014 r. zapraszamy rolników do Bednar k/ Poznania na Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW, największą wystawę polową w Europie. AGRO SHOW jest najważniejszym wydarzeniem w branży techniki rolniczej, gdzie prezentowane są maszyny rolnicze, producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz innych branż związanych z rolnictwem.

Wystawa organizowana na terenie lotniska W Bednarach określana jest jako najlepsze w naszym kraju miejsce, gdzie w jednym czasie i w jednym miejscu spotyka się cała branża. Znajdziemy tu pełną ofertę dla rolnictwa, którą na swoich stoiskach zaprezentuje blisko 800 wystawców z Polski i zagranicy.

Nieodłącznym i bardzo widowiskowym elementem AGRO SHOW są pokazy działających maszyn. Podczas wystawy na specjalnie przygotowanych poletkach pokazowych będzie można zobaczyć ciągniki i maszyny podczas pracy, a także osobiście sprawdzić ich działanie. Zwiedzający dostaną wyjątkową okazję do porównania różnych rozwiązań technicznych i poznania ich wpływu na jakość pracy maszyn, czy nawet testowania różnych technologii. Natomiast w tzw. ringu prezentowane będą wybrane nowości wystawy, ładowarki teleskopowe i ładowacze czołowe, opryskiwacze oraz rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

W trakcie wystawy, jak każdego roku, rolnicy będę mieli możliwość uzyskania wyczerpujących informacji w jednym z punktów doradczych agend rządowych, w tym między innymi: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ARiMR, ANR, Agencji Rynku Rolnego, Państwowej Inspekcji Pracy, KRUS oraz ODR.

Podczas AGRO SHOW każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na zwiedzających będzie czekało wiele atrakcji i imprez towarzyszących, takich jak: finały i rozstrzygnięcia konkursów organizowanych i prowadzonych przez Izbę: „Mechanik na Medal”, „Młody Mechanik na Medal”, Podsumowanie XII edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2014”, sesje seminaryjne czy Centrum Nowoczesnego Rolnictwa. W Bednarach tradycyjnie znajdziecie Państwo stoisko Izb Rolniczych.

Red.

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2019 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.