Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » INFORMACJA DO OFERENTÓW DOTYCZĄCA ZAPYTANIA
Główna » Aktualności

INFORMACJA DO OFERENTÓW DOTYCZĄCA ZAPYTANIA

Autor: Red. dnia 23 października 2018

W dniu 18 października br. do Lubuskiej Izby Rolniczej wpłynęło zapytanie (treść poniżej w załączeniu). W odpowiedzi informujemy, że:

Odp na pyt. 1 –  Zasilanie sieciowe przewidziane jest dla wszystkich stacji. Przedmiot zamówienia w niniejszym postępowaniu nie obejmuje wykonania zasilania sieciowego stacji.
Odp na pyt 2 – Deszczomierz całoroczny korytkowy, nieogrzewany, apertura 200 cm2, pracujący w zakresie temperatur od 0 °C (wielkość opadu z rozdzielczością  0,1 mm). Montaż w gruncie, tak aby pierścień zbiorczy znajdował się na wysokości 1 m npg.  – szt 1
Deszczomierz całoroczny korytkowy, ogrzewany, apertura 200 cm2, pracujący w zakresie temperatur od 0 °C (wielkość opadu z rozdzielczością  0,1 mm). Montaż w gruncie, tak aby pierścień zbiorczy znajdował się na wysokości 1 m npg.  – szt 1
Odp na pyt. 3 – Oprogramowanie do obsługi stacji i do transmisji danych przez moduł 3G, skonfigurowanie połączenia do serwera danych IUNG: wykonawca zapewni (skonfiguruje) bezpośredni transfer danych z loggera stacji pomiarowej wyposażonej w modem 3G do bazy danych serwera Zamawiającego (podłączonego do publicznej sieci internetowej). Transfer danych z loggera na serwer powinien odbywać się co 10-15 min. Dla bezpieczeństwa danych – nie dopuszcza się transferu danych ze stacji pomiarowej do serwera IUNG za pośrednictwem innego serwera.
Modyfikacja aplikacji serwerowej udostępniającej dane przez Internet – dopisanie 2 stacji pomiarowych będących przedmiotem zamówienia, do aplikacji www na serwerze Zamawiającego, wizualizowanych wspólnie ze stacjami dotychczas eksploatowanymi przez Zamawiającego.
Po podpisaniu umowy współpracy w zakresie wspólnego wykorzystywania automatycznej stacji meteorologicznej IUNG-PIB przejmie na siebie koszt przesyłu danych.
Odp na pyt. 4 – Termin składania ofert zgodnie z treścią ogłoszenia w BZP to 25.10.2018 r.,
Zapytanie
Ostateczny wykaz parametrów technicznych stacji meteorologicznych
Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2019 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.