Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » SZKOLENIE: „SZACOWANIE SZKÓD ŁOWIECKICH – STOSOWANIE PROCEDUR, PODSTAWY PRAKTYCZNEGO DZIAŁANIA”
Główna » Aktualności, Wyróżnione

SZKOLENIE: „SZACOWANIE SZKÓD ŁOWIECKICH – STOSOWANIE PROCEDUR, PODSTAWY PRAKTYCZNEGO DZIAŁANIA”

Autor: Red. dnia 9 listopada 2018

W związku z nowymi regulacjami Ustawy Prawo Łowieckie, w imieniu Ośrodka Rozwojowo-Wdrożeniowego Lasów Państwowych w Bedoniu zapraszamy do udziału w szkoleniu pn.„Szacowanie szkód łowieckich – stosowanie procedur, podstawy praktycznego działania”. Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym „Leśnik” w Łagowie k. Świebodzina w terminie 10-11 grudnia 2018 r.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z najnowszymi regulacjami prawnymi w zakresie Prawa Łowieckiego, procedurami szacowania szkód łowieckich, przepisami KPA w zakresie dotyczącym ww. Prawa oraz udoskonalą umiejętność mediacji przy szacowaniu szkód łowieckich.

Szkolenie zakończy się testem egzaminacyjnym a jego zaliczenie będzie podstawą do wydania zaświadczenia o udziale w szkoleniu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia telefoniczne do Biura Lubuskiej Izby Rolniczej pod nr tel. 68-324 62 62 do dnia 30.11.2018 r., osoba do kontaktu – Aneta Jędrzejko. Liczba miejsc ograniczona. Udział w szkoleniu tylko po wcześniejszym zgłoszeniu w Biurze LIR.

Program szkolenia >>otwórz

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2018 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.