Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » SPRAWDŹ GDZIE ODBĘDĄ SIĘ WYBORY DO RAD POWIATOWYCH LUBUSKIEJ IZBY ROLNICZEJ!
Główna » Aktualności, Wyróżnione

SPRAWDŹ GDZIE ODBĘDĄ SIĘ WYBORY DO RAD POWIATOWYCH LUBUSKIEJ IZBY ROLNICZEJ!

Autor: Red. dnia 12 lipca 2019

Zachęcamy wszystkich rolników, aby 28 lipca br. znaleźć chwilę czasu i oddać swój głos na wybranego kandydata.
Dziś mają Państwo realny wpływ na to, kto będzie Państwa reprezentował w strukturach Izby, jak zadba o wasze interesy i jak będą odbierane izby rolnicze, bo izby rolnicze to Wy, drodzy rolnicy!

PRZYPOMINAMY:

W OKRĘGACH DWUMANDATOWYCH głosować można na nie więcej niż na dwóch kandydatów, stawiając znak „x” (dwie przecinające się linie) w kratkach z prawej strony po nazwiskach i imionach dwóch kandydatów. Natomiast w OKRĘGACH JEDNOMANDATOWYCH – na nie więcej niż jednego kandydata.

Postawienie znaku „x” w więcej niż dwóch kratkach, a w okręgu jednomandatowym – więcej niż jednej kratce, lub niepostawienie w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

Dopisywanie na karcie do głosowania dodatkowych nazwisk albo poczynienie innych dopisków lub skreśleń pociąga za sobą nieważność głosu.

Lokale wyborcze w dniu głosowania
otwarte będą od 8:00 do 18:00!

WYKAZ LOKALI WYBORCZYCH ORAZ KANDYDATÓW ZAREJESTROWANYCH PRZEZ KOMISJE OKRĘGOWE: 

POWIAT GORZOWSKI

Okręg dwumandatowy nr 73 Bogdaniec, Szkoła Podstawowa Jeniniec
Kandydaci:
– Cyganiak Marcin, 42 lata, Lubczyna
– Pielecha Wanda, 60 lat, Łupowo
– Suchecka Renata, 52 lata, Włostów

Okręg dwumandatowy nr 74 Deszczno, Urząd Gminy
Kandydaci:
– Łyga Krystyna, 60 lat, Ciecierzyce
– Pikuła Krzysztof, 57 lat, Osiedle Poznańskie
– Pastwa Bogumiła, 63 lata, Orzelec

Okręg jednomandatowy nr 69 Gorzów Wlkp., Dom Strażaka, ul. Strażacka 36
Kandydaci:
– Madej Krzysztof, 37 lat, Gorzów Wlkp.
– Szymańska Agnieszka, 42 lata, Gorzów Wlkp.

POWIAT KROŚNIEŃSKI
Okręg dwumandatowy nr 13 Gubin – gmina, Urząd Gminy, ul. Piastowska 24a
Kandydaci:
– Borkowska Bożena, 56 lat, Gubin
– Szynkura Leszek, 55 lat, Gubin
– Trybuchowski Ryszard, 47 lat, Wielotów

Okręg dwumandatowy nr 19 Krosno Odrz., Świetlica Wiejska w Osiecznicy
Kandydaci:
– Kuziemski Andrzej, 73 lata, Osiecznica
– Poźniak Zbigniew, 66 lat, Osiecznica
– Śliwczyński Adam, 59 lat, Łochowice

POWIAT MIĘDZYRZECKI
Okręg dwumandatowy nr 24 Międzyrzecz, UM w Międzyrzeczu ul. Rynek 1 (sala narad 202)
Kandydaci:
– Egrowski Paweł, 65 lat, Jeleniegłowy
– Konieczny Jaremiusz, 54 lata, Kursko
– Kozdrój Mateusz, 26 lat, Międzyrzecz

POWIAT NOWOSOLSKI
Okręg dwumandatowy nr 18 Kożuchów, UMiG wejście od strony USC:
Kandydaci:
– Obarewicz Krzysztof, 43 lata, Mirocin Górny
– Pikulski Ryszard, 60 lat, Mirocin Średni
– Tarbaj Łukasz, 38 lat, Książ Śląski

POWIAT SŁUBICKI
Okręg dwumandatowy nr 68 Rzepin, Publiczna Szkoła Podstawowa Kowalów, ul. Rzepińska 10
Kandydaci:
– Bakan Stanisław, 75 lat, Kowalów
– Hańbicki Jan Krzysztof, 67 lat, Lubiechnia
– Zator Andrzej, 50 lat, Radów

POWIAT STRZELECKO – DREZDENECKI
Okręg dwumandatowy nr 79 Dobiegniew, Urząd Miasta, sala narad
Kandydaci:
– Grabia Marek, 54 lata, Słonów
– Konopelski Karol, 26 lat, Słowin
-Kość Krzysztof, 46 lat, Rolewice

POWIAT ŻAGAŃSKI

Okręg dwumandatowy nr 27 Niegosławice, Urząd Gminy, Niegosławice 55
Kandydaci:
– Jezierski Jan, 67 lat, Przecław
– Sawicki Andrzej, 47 lat, Bukowica
-Towpik Czesław, 61 lat, Mycielin

Okręg dwumandatowy nr 40 Szprotawa, Świetlica Wiejska Borowina 61
Kandydaci:
– Ganczar Ireneusz, 55 lat, Siecieborzyce
– Grabowski Zygmunt, 60 lat, Szprotawa
-Hałabura Mariusz, 47 lat, Długie
– Ostrowski Henryk, 59 lat, Szprotawa

POWIAT ŻARSKI
Okręg dwumandatowy nr 22 Lubsko, UMiG Lubsko Pl. Wolności 1
Kandydaci:
– Chytry Adam, 39 lat, Lubsko
– Gembara Dariusz, 40 lat, Stara Woda
– Iwaniuch Halina, 52 lata, Lubsko

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2019 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.