Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH DO RAD POWIATOWYCH LUBUSKIEJ IZBY ROLNICZEJ VI KADENCJI
Główna » Aktualności, Wyróżnione

WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH DO RAD POWIATOWYCH LUBUSKIEJ IZBY ROLNICZEJ VI KADENCJI

Autor: Red. dnia 28 lipca 2019

28 lipca 2019 r. o godzinie 18:00 zakończyło się głosowanie w okręgach wyborczych, w których było więcej zarejestrowanych kandydatów niż mandatów.

Wyniki głosowania w wyborach do Rad Powiatowych Lubuskiej Izby Rolniczej VI kadencji:

POWIAT GORZOWSKI

Okręg dwumandatowy nr 73 Bogdaniec
Kandydaci:
– Cyganiak Marcin, 42 lata, Lubczyna – 37 głosów
– Pielecha Wanda, 60 lat, Łupowo – 72 głosy
– Suchecka Renata, 52 lata, Włostów – 80 głosów

Okręg dwumandatowy nr 74 Deszczno
Kandydaci:
– Łyga Krystyna, 60 lat, Ciecierzyce – 25 głosów
– Pikuła Krzysztof, 57 lat, Osiedle Poznańskie – 25 głosów
– Pastwa Bogumiła, 63 lata, Orzelec – 16 głosów

Okręg jednomandatowy nr 69 Gorzów Wlkp.
Kandydaci:
– Madej Krzysztof Józef, 37 lat, Gorzów Wlkp. – 27 głosów
– Szymańska Agnieszka, 42 lata, Gorzów Wlkp. – 9 głosów

POWIAT KROŚNIEŃSKI
Okręg dwumandatowy nr 13 Gubin – gmina
Kandydaci:
– Borkowska Bożena Teresa, 56 lat, Gubin – 7 głosów
– Szynkura Leszek, 55 lat, Gubin – 33 głosów
– Trybuchowski Ryszard, 47 lat, Wielotów – 29 głosów

Okręg dwumandatowy nr 19 Krosno Odrzańskie
Kandydaci:
– Kuziemski Andrzej, 73 lata, Osiecznica – 59 głosów
– Poźniak Zbigniew, 66 lat, Osiecznica – 56 głosów
– Śliwczyński Adam, 59 lat, Łochowice – 19 głosów

POWIAT MIĘDZYRZECKI
Okręg dwumandatowy nr 24 Międzyrzecz
Kandydaci:
– Egrowski Paweł, 65 lat, Jeleniegłowy – 45 głosów
– Konieczny Jaremiusz, 54 lata, Kursko – 34 głosy
– Kozdrój Mateusz, 26 lat, Międzyrzecz – 15 głosów

POWIAT NOWOSOLSKI

Okręg dwumandatowy nr 18 Kożuchów
Kandydaci:
– Obarewicz Krzysztof, 43 lata, Mirocin Górny – 15 głosów
– Pikulski Ryszard, 60 lat, Mirocin Średni – 13 głosów
– Tarbaj Łukasz, 38 lat, Książ Śląski – 8 głosów

POWIAT SŁUBICKI
Okręg dwumandatowy nr 68 Rzepin
Kandydaci:
– Bakan Stanisław, 75 lat, Kowalów – 34 głosy
– Hańbicki Jan Krzysztof, 67 lat, Lubiechnia -45 głosów
– Zator Andrzej, 50 lat, Radów – 50 głosów

POWIAT STRZELECKO – DREZDENECKI
Okręg dwumandatowy nr 79 Dobiegniew
Kandydaci:
– Grabia Marek, 54 lata, Słonów – 57 głosów
– Konopelski Karol, 26 lat, Słowin – 27 głosów
– Kość Krzysztof, 46 lat, Rolewice – 27 głosów

W związku z równą liczbą głosów komisja dokonała losowania pomiędzy kandydatami:  Konopelskim Karolem a Kość Krzysztofem. W wyniku losowania drugim członkiem Strzelecko – Drezdeneckiej Rady Powiatowej LIR VI kadencji został Kość Krzysztof.

POWIAT ŻAGAŃSKI

Okręg dwumandatowy nr 27 Niegosławice
Kandydaci:
– Jezierski Jan, 67 lat, Przecław – 33 głosów
– Sawicki Andrzej, 47 lat, Bukowica – 42 głosów
– Towpik Czesław, 61 lat, Mycielin – 33 głosów

W związku z równą liczbą głosów komisja dokonała losowania pomiędzy kandydatami:  Jezierski Jan a Towpik Czesław. W wyniku losowania drugim członkiem Żagańskiej Rady Powiatowej LIR VI kadencji został Towpik Czesław.

Okręg dwumandatowy nr 40 Szprotawa
Kandydaci:
– Ganczar Ireneusz, 55 lat, Siecieborzyce – 39 głosów
– Grabowski Zygmunt, 60 lat, Szprotawa – 46 głosów
– Hałabura Mariusz, 47 lat, Długie – 15 głosów
– Ostrowski Henryk, 59 lat, Szprotawa – 19 głosów

POWIAT ŻARSKI
Okręg dwumandatowy nr 22 Lubsko
Kandydaci:
– Chytry Adam, 39 lat, Lubsko – 17 głosów
– Gembara Dariusz, 40 lat, Stara Woda – 47 głosów
– Iwaniuch Halina, 52 lata, Lubsko – 56 głosów

 

Protokół wyników wyborów do Rad Powiatowych Lubuskiej Izby Rolniczej przeprowadzonych w dniu 28 lipca 2019 r.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2019 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.