Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » SKŁADY RAD POWIATOWYCH LIR VI KADENCJI
Główna » Aktualności, Stanowiska i komunikaty, Wyróżnione

SKŁADY RAD POWIATOWYCH LIR VI KADENCJI

Autor: Red. dnia 2 września 2019

GORZOWSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Bogdaniec      Wanda Pielecha

Bogdaniec      Renata Suchecka Wiceprzewodnicząca

Deszczno        Krystyna Łyga

Deszczno        Krzysztof Pikuła

Gorzów Wlkp. Krzysztof Madej

Kłodawa         Halina Paczyńska Sekretarz

Kłodawa         Hieronim Piela

Kostrzyn nad Odrą    Regina Żebrowska

Lubiszyn         Marek Krupieńczyk

Lubiszyn         Andrzej Pawelec Delegat na WZ LIR

Santok            Tomasz Skrobański

Santok            Henryk Sondej

Witnica           Bronisław Bach

Witnica           Czesław Hładki Przewodniczący

 

KROŚNIEŃSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Bobrowice      Anna Dubicka Sekretarz

Bobrowice      Wiesław Leśko Wiceprzewodniczący

Gubin – gmina Leszek Szynkura

Gubin – gmina Ryszard Trybuchowski Delegat na WZ LIR

Krosno Odrz. Andrzej Kuziemski Przewodniczący

Krosno Odrz. Zbigniew Poźniak

Maszewo        Ryszard Kasowski

Maszewo        Marcin Kijewski

 

MIĘDZYRZECKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Bledzew         Radosław Czeczko

Bledzew         Grzegorz Grabarek

Międzyrzecz   Paweł Egrowski

Międzyrzecz   Jaremiusz Konieczny Sekretarz

Przytoczna      Marek Góra

Przytoczna      Zbigniew Piekarski

Pszczew          Zbigniew Gajewski Delegat na WZ LIR

Pszczew          Leon Molik

Skwierzyna     Krzysztof Babiej

Skwierzyna     Tomasz Kownacki Wiceprzewodniczący

Trzciel             Andrzej Kałek Przewodniczący

Trzciel             Andrzej Pihan

 

NOWOSOLSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Bytom Odrzański       Julian Zarówny Wiceprzewodniczący

Kolsko                        Dominik Jędrzejczak

Kożuchów      Krzysztof Obarewicz

Kożuchów      Ryszard Pikulski

Nowa Sól – gmina      Paweł Bereżański

Nowa Sól – gmina      Tadeusz Mydłowski Delegat na WZ LIR

Nowa Sól – miasto     Robert Pisula Sekretarz

Nowe Miasteczko      Łukasz Borkowski

Nowe Miasteczko      Tadeusz Stempel

Otyń                Andrzej Ławniczek

Otyń               Marek Strzelczyk Przewodniczący

Siedlisko         Józef Debert

 

SŁUBICKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Cybinka          Tomasz Kwiatkowski

Cybinka          Eugeniusz Niparko

Górzyca          Justyna Mazur

Górzyca          Piotr Piechota

Ośno Lubuskie           Andrzej Babiak Delegat na WZ LIR

Ośno Lubuskie           Dariusz Kozakiewicz Wiceprzewodniczący

Rzepin            Jan Hańbicki

Rzepin Andrzej Zator

Słubice            Leonard Pietrow Przewodniczący

Słubice            Ryszard Świderski Sekretarz

 

STRZELECKO – DREZDENECKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Dobiegniew    Marek Grabia Delegat na WZ LIR

Dobiegniew    Krzysztof Kość

Drezdenko      Czesław Golińczak

Drezdenko      Wiesław Węgrzyn

Stare Kurowo             Leszek Glezer

Stare Kurowo Dawid Kałuziak Wiceprzewodniczący

Strzelce Krajeńskie     Tomasz Surowiecki

Strzelce Krajeńskie     Grzegorz Świątkowski Sekretarz

Zwierzyn        Dorota Kruszyna Przewodnicząca

Zwierzyn        Ryszard Piórkowski

 

SULĘCIŃSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Krzeszyce       Roman Kruszakin

Krzeszyce       Zofia Smolińska Przewodnicząca

Lubniewice     Edward Sosulski Delegat na WZ LIR

Słońsk Jacek Cieśliński

Słońsk Andrzej Matkowski

Sulęcin            Krzysztof Łysenko Sekretarz

Sulęcin            Henryk Witkowski Wiceprzewodniczący

Torzym           Czesław Marczak

Torzym           Grzegorz Zaporowski

 

ŚWIEBODZIŃSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Lubrza            Grzegorz Iwanicki

Lubrza Tadeusz Swaryczewski Delagat na WZ LIR

Łagów             Karol Rudolf

Skąpe             Grzegorz Kacprzyk

Skąpe              Alfred Kałużny Przewodniczący

Szczaniec        Rafał Łuczak

Szczaniec        Maciej Staszewski

Świebodzin     Bartosz Hukiewicz

Świebodzin     Marzena Lewandowska Wiceprzewodnicząca

Zbąszynek      Piotr Kociołek

Zbąszynek      Wojciech Półtorak Sekretarz

 

WSCHOWSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Sława January Dworczak Wiceprzewodniczący

Sława  Wiesław Pronkiewicz Delegat na WZ LIR

Szlichtyngowa            Łukasz Leśnik

Szlichtyngowa            Justyna Sówka Sekretarz

Wschowa        Władysław Brzechwa Przewodniczący

Wschowa        Jarosław Tymczyszyn

 

ZIELONOGÓRSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Babimost        Rafał Fritsche

Babimost        Andrzej Spiralski

Bojadła           Robert Kubik Sekretarz

Bojadła           Janusz Szydłowski

Czerwieńsk     Michał Potocki

Czerwieńsk     Tomasz Zajkowski

Kargowa         Norbert Brambor

Kargowa         Marian Rozynek Delegat na WZ LIR

Nowogród Bobrzański           Katarzyna Kotlar

Nowogród Bobrzański           Dorota Szmit

Sulechów        Grzegorz Matuszewski

Sulechów        Adrian Morgowski

Świdnica         Łukasz Czarny

Świdnica         Dariusz Trzaska

Trzebiechów   Zenon Małowski Wiceprzewodniczący

Trzebiechów   Ryszard Sobczak

Zabór Stanisław Myśliwiec Przewodniczący

Zielona Góra – miasto            Rafał Nieżurbida

 

ŻAGAŃSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Brzeźnica        Artur Jasiński

Brzeźnica        Zbigniew Żywień

Iłowa               Jan Słocki

Małomice        Zygmunt Przysiężny

Niegosławice  Andrzej Sawicki

Niegosławice  Czesław Towpik Wiceprzewodniczący

Szprotawa       Ireneusz Ganczar Przewodniczący

Szprotawa       Zygmunt Grabowski

Żagań – gmina            Agnieszka Dziewiatnik Sekretarz

Żagań – gmina            Adam Kowalik Delegat na WZ LIR

 

ŻARSKA RADA POWIATOWA LIR

GMINA                                Imię i nazwisko / funkcja

Brody             Marek Maszkowski

Jasień              Dorota Tracz

Lipinki Łużyckie        Marian Kominek

Lipinki Łużyckie        Ilona Wróbel-Chomicz Sekretarz 

Lubsko            Dariusz Gembara Wiceprzewodniczący

Lubsko            Halina Iwaniuch Delegat na WZ LIR

Przewóz          Piotr Biernacki

Przewóz          Tomasz Czajkowski

Trzebiel           Władysław Kazimierczak

Tuplice            Wiesław Sadowiec

Żary – gmina             Roman Frankowski

Żary – gmina             Sławomir Maślanka

Żary – miasto             Ireneusz Kowal Przewodniczący

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2019 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.