Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » WARSZTATY „POLE LAS – DARY NATURY SĄ BLISKO NAS”
Główna » Aktualności, Wyróżnione

WARSZTATY „POLE LAS – DARY NATURY SĄ BLISKO NAS”

Autor: Red. dnia 19 września 2019

pasek-KSOW

 

W dniach 24-25 września br. w Świdnicy k. Zielonej Góry Lubuska Izba Rolnicza we współpracy z Sekretariatem Regionalnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich przeprowadzi dwudniowe warsztaty pn. „Pole i las – dary natury są blisko nas”.

Realizacja operacji ma na celu wsparcie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich poprzez upowszechnianie wiedzy w zakresie optymalizacji wykorzystywania zasobów naturalnych, możliwości wykorzystania bliskości natury i jej walorów oraz podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności w obszarze małego przetwórstwa lokalnego.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby poszukujące alternatywnych źródeł dochodu, mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubuskiego, rolników, osoby prężnie działające na rzecz rozwoju swojej wsi m.in. poprzez działalność w KGW.

Wszystkich chętnych do udziału w warsztatach zapraszamy do kontaktu z Biurem LIR, pod nr tel. 68/ 324 62 62, osoba prowadząca nabór – Aneta Jędrzejko.

Operacja jest realizowana w wyniku konkursu 3/2019 dla Partnerów KSOW, na wybór operacji realizowanych w 2019 roku, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2018-2019.

 pasek-KSOW

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2020 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.