Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » „ZŁOTY KŁOS” DLA WOJEWODY ZA WSPÓŁPRACĘ Z LUBUSKIMI ROLNIKAMI
Główna » Aktualności, Wyróżnione

„ZŁOTY KŁOS” DLA WOJEWODY ZA WSPÓŁPRACĘ Z LUBUSKIMI ROLNIKAMI

Autor: Red. dnia 29 października 2019

Przedstawiciele Lubuskiego Forum Rolniczego wręczyli wojewodzie Władysławowi Dajczakowi statuetkę „Złoty kłos” za zasługi na rzecz rolnictwa. Jest to najwyższe wyróżnienie, które lubuscy rolnicy mogą przyznać osobom zasłużonym dla rolnictwa.

Zarząd Lubuskiej Izby Rolniczej przyznał Wojewodzie Lubuskiemu, Władysławowi Dajczakowi, statuetkę „Złoty kłos”.  Została ona przyznana, za bardzo dobrą i merytoryczną współpracę,  jakiej do tej pory zdaniem przedstawicieli organizacji rolniczych nie było.

– Czuję się niezmiernie doceniony faktem, że zostałem uhonorowany przez organizacje rolnicze województwa lubuskiego tak wysokim wyróżnieniem. Ogromna część regionu związana jest z rolnictwem, dlatego starałem się od samego początku, aby te kontakty ze środowiskiem rolniczym były dobre. Czasami to były trudne rozmowy, ale zawsze rozmawialiśmy rzeczowo, w dobrej atmosferze, co przynosiło efekty. Dziękuję Państwu za nasze dobre kontakty, były one dla mnie niezmiernie ważne – powiedział w czasie spotkania wojewoda.

Postulaty składane przez środowiska rolnicze były przekazywane przez wojewodę Władysława Dajczaka Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wojewoda doprowadził także do dwukrotnego spotkania z ministrem Ardanowskim.

– Myślę, że zostają dobre wzorce do naśladowania, dobry model współpracy – dodał wojewoda podkreślając, że rolnictwo jest ważnym elementem życia gospodarczego Ziemi Lubuskiej. Zadeklarował też, że jako Poseł na Sejm RP będzie starał się zachować dobre kontakty z organizacjami rolniczymi i je wspierać.

Źródło: Lubuski Urząd Wojewódzki 

Statuetka dla Wojewody

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2020 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.