Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » TWÓJ WYBÓR MA ZNACZENIE
Główna » Aktualności, Wyróżnione

TWÓJ WYBÓR MA ZNACZENIE

Autor: Red. dnia 30 marca 2020

W kwietniu br. rozpoczyna się kontynuacja ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Kupuj świadomie – Produkt polski”, której celem jest zwiększanie wiedzy Polaków nt. znaczenia świadomych decyzji zakupowych, szczególnie w tak trudnym czasie jak pandemia wirusa SARS-CoV-2.

Już teraz wiadomo, że odciśnie ona ogromne piętno na sytuacji ekonomicznej i gospodarczej w naszym kraju. Dlatego też tak istotne jest, aby polskie społeczeństwo zrozumiało wagę i znaczenie własnych, podejmowanych codziennie decyzji zakupowych dla funkcjonowania gospodarki i wspierania krajowego rolnictwa. Wybieranie polskich produktów żywnościowych to wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców, to praca dla nas i dla bliskich, to przychody i zyski firm działających w Polsce oraz podatki wspierające lokalne budżety.

Z punktu widzenia przyszłości polskiego rolnictwa oraz gospodarki to priorytet i nasz wspólny cel i społeczny obowiązek. Niezwykle ważne jest komunikowanie ogromnej wagi naszych codziennych patriotycznych postaw konsumenckich i solidarność wszystkich Polaków w obliczu tak niezwykle trudnej sytuacji.

Pamiętajmy #TwójWybórMaZnaczenie !!

Źródło: KRIR

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2020 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.