Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » UDZIAŁ DELEGATÓW LIR W KOMISJACH PRZETARGOWYCH NA GRUNTY ROLNE
Główna » Aktualności

UDZIAŁ DELEGATÓW LIR W KOMISJACH PRZETARGOWYCH NA GRUNTY ROLNE

Autor: Red. dnia 4 lutego 2013

Lubuska Izba Rolnicza  uprzejmie informuje, że Zarząd podpisał Porozumienie  z OT Agencji Nieruchomości Rolnych w sprawie powoływania komisji przetargowych prowadzących przetargi ograniczone na grunty rolne z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa.

Zarząd LIR  upoważnił wszystkich delegatów IV kadencji  Izby do reprezentowania i uczestnictwa  w powoływanych komisjach przetargowych. Delegaci LIR mogą stanowić do 50% składu komisji przetargowej.

W przypadku chęci udziału w interesującym Państwa przetargu ograniczonym dotyczącym własnej gminy lub ościennych prosimy o kontakt z Biurem LIR. Na stronie www.lir.agro.pl będziemy prezentować miesięczne wykazy   organizowanych przetargów. Zgłoszenie przez LIR delegata do komisji można złożyć na 5 dni przed przetargiem ograniczonym. W przypadku większej liczby chętnych  do udziału w komisji decyduje głos przewodniczącego Rady Powiatowej.

Zarząd LIR jednocześnie zwraca się o stosowanie następujących priorytetów w nabywaniu gruntów rolnych w przetargach ograniczonych – ziemia powinna być sprzedawana dla rolników indywidualnych, chcących powiększyć gospodarstwa do300 ha, preferowanie młodych rolników oraz rolników z produkcją zwierzęcą.

W przypadku pytań- prosimy zwracać się do Biur LIR w Zielonej Górze 68 324 6262  i w OT Gorzowie Wlkp. – 095 720 60 44.

                                                                       Z poważaniem, Za Zarząd
PREZES  LIR
Władysław Piasecki

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2020 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.