Główna » Skład Rad Powiatowych LIR V kadencji

Skład Rad Powiatowych LIR V kadencji

POWIAT GORZOWSKI

Wybrani zostali:

gm. Bogdaniec: 1. Pielecha Wanda, 2. Suchecka Renata – Wiceprzewodnicząca
gm. Deszczno: 1. Kapa Marcin – Sekretarz 2. Pastwa Bogumiła Grażyna
gm. Gorzów Wlkp.:1. Madej Krzysztof Józef
gm. Kłodawa: 1. Paczyńska Halina 2. Piela Hieronim Paweł
gm. Lubiszyn: 1. Krupieńczyk Marek 2. Pawelec Andrzej
gm. Santok: 1. Skrobański Tomasz Konrad 2. Sondej Henryk Kazimierz
gm. Witnica 1. Bach Bronisław – delegat na WZ LIR 2. Hładki Czesław – Przewodniczący
m. Kostrzyn  n. Odrą: 1. Żebrowska Regina

POWIAT KROŚNIEŃSKI

Wybrani zostali:

gm. Bobrowice:  1. Leśko Wiesław – Wiceprzewodniczący
gm. Gubin – gmina 1. Borkowska Bożena Teresa – Sekretarz 2. Dera Marzena- delegat na WZ LIR
gm. Krosno Odrzańskie 1. Kuziemski Andrzej – Przewodniczący 2. Śliwczyński Adam
gm. Maszewo 1. Kasowski Ryszard 2. Lis Mieczysław

POWIAT  MIĘDZYRZECKI

Wybrani zostali:

gm. Bledzew: 1. Grabarek Grzegorz  2. Turek Tadeusz
gm. Międzyrzecz: 1. Egrowski Paweł 2. Konieczny Jaremiusz
gm. Pszczew: 1. Gajewski Zbigniew – delegat na WZ LIR 2. Molik Leon
gm. Przytoczna: 1. Góra Marek 2. Piekarski Zbigniew
gm. Skwierzyna 1. Janas Zdzisław – Sekretarz  2. Szczepanik Błażej- Przewodniczący
gm.Trzciel 1. Kałek Andrzej 2. Pihan Józef- Wiceprzewodniczący

POWIAT NOWOSOLSKI

Wybrani zostali:

gm. Bytom Odrz.: 1. Zarówny Julian – Sekretarz
gm. Nowa Sól : 1. Bereżański Paweł – Wiceprzewodniczący 2. Mydłowski Tadeusz
gm. Nowe Miasteczko: 1. Borkowski Łukasz  2. Stempel Tadeusz
gm. Kożuchów: 1.  Obarewicz Krzysztof  2. Pikulski Ryszard
gm. Otyń: 1. Trojanowski Piotr Franciszek – Przewodniczący  2. Strzelczyk Marek
gm. Siedlisko: 1. Debert Józef  2. Wojnowski Marcin- delegat na WZ LIR

POWIAT SŁUBICKI

Wybrani zostali:

gm. Cybinka:1.  Kwiatkowski Tomasz  2. Niparko Eugeniusz
gm. Górzyca:  1. Kwiek Sabina   2. Mazur Justyna
gm. Ośno Lubuskie:   1. Babiak Andrzej  – Przewodniczący 2. Kozakiewicz Dariusz – Sekretarz
gm. Rzepin: 1. Bakan Stanisław – Wiceprzewodniczący  2. Zator Stanisław – delegat na WZ LIR
gm. Słubice: 1.  Ratajczak Jarosław  2. Świderski Ryszard

POWIAT  STRZELECKO-DREZDENECKI

Wybrani zostali:

gm. Dobiegniew: 1. Grabia Marek – delegat na WZ LIR  2. Madej Stanisław  – Przewodniczący
gm. Drezdenko:1. Golińczak Czesław  2. Węgrzyn Wiesław
gm. Stare Kurowo: 1. Glezer Leszek Krzysztof  2. Kałuziak Dawid Marcin
gm. Strzelce Kraj.: 1. Smolec Remigiusz  2. Sosiński Dariusz Michał – Sekretarz
gm. Zwierzyn: 1. Kruszyna Dorota Zdzisława – Wiceprzewodnicząca 2. Piórkowski Ryszard

POWIAT  SULĘCIŃSKI

Wybrani zostali:

gm. Krzeszyce:1. Kruszakin Roman 2. Smolińska Zofia – Wiceprzewodnicząca
gm. Lubniewice:  1. Sosulski Edward Jan – delegat na WZ LIR
gm. Słońsk:  Matkowski Andrzej – Przewodniczący  2. Musiał Krzysztof
gm. Sulęcin:  1. Łysenko Krzysztof  – Sekretarz  2. Witkowski Henryk
gm. Torzym:  1. Łobasz Stanisława    2. Zaporowski Grzegorz Stanisław

POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI

Wybrani zostali:

gm. Lubrza:   1. Iwanicki Grzegorz Krzysztof  2. Swaryczewski Tadeusz Kazimierz – delegat na WZ LIR
gm. Łagów:  1. Rudolf Karol 2. Okuszko Tomasz
gm. Skąpe:   1. Bagiński Edward  2. Kałużny Alfred – Przewodniczący
gm. Szczaniec : 1. Łuczak Rafał 2. Staszewski Maciej
gm. Świebodzin:  1. Hukiewicz Bartosz  2. Lewandowska Marzena – Wiceprzewodnicząca
gm. Zbąszynek:  1. Kociołek Piotr  2. Półtorak Wojciech – Sekretarz

POWIAT WSCHOWSKI

Wybrani zostali:

gm. Sława:  1. Adamczewska  Joanna  2. Pronkiewicz Wiesław  Witold  – delegat na WZ LIR
gm. Szlichtyngowa:  1. Leśnik Łukasz 2. Sówka Justyna – Sekretarz
gm. Wschowa:  1. Brzechwa Władysław – Przewodniczący   2. Tymczyszyn Jarosław – Wiceprzewodniczący

POWIAT ZIELONOGÓRSKI

Wybrani zostali:

gm. Babimost: 1. Spiralski Andrzej   2. Fritsche Andrzej
gm. Bojadła:  1. Kubik Robert  2. Szydłowski Janusz Piotr
gm. Czerwieńsk:  1. Potocki  Michał – delegat na WZ LIR  2. Zajkowski Tomasz
gm. Kargowa: 1. Norbert Brambor    2. Rozynek Marian  – Sekretarz
gm. Nowogród Bobrz.:  1. Kopania Paweł  2. Kotlar Katarzyna
gm. Sulechów:  1. Morgowski Adrian
gm. Świdnica: 1. Trzciński Andrzej   2. Trzaska Dariusz Stanisław
gm. Trzebiechów  1. Małowski Zenon – Wiceprzewodniczący  2. Sobczak Ryszard Marceli
gm. Zabór:  1. Myśliwiec Stanisław – Przewodniczący
m. Zielona Góra:  1. Nieżurbida Rafał   2. Nieżurbida Wacław

POWIAT ŻAGAŃSKI

Wybrani zostali:

gm. Brzeźnica:  1. Motyka Zbigniew   2. Żywień Zbigniew – Przewodniczący
gm. Iłowa:  1. Anklewicz Andrzej – delegat na WZ LIR
gm. Małomice:  1. Przysiężny Zygmunt
gm. Niegosławice  1. Cudak Rafał  2. Towpik Czesław – Wiceprzewodniczący
gm. Wymiarki   1. Zołotucha Henryk
gm. Szprotawa  1. Ganczar Ireneusz  2. Grabowski Zygmunt
gm. Żagań  1. Dobrowolski Eugeniusz  2. Kowalik Adam   – Sekretarz
Żagań-miasto    1. Gamułkiewicz Janusz

POWIAT ŻARSKI

Wybrani zostali:

gm. Brody:   1. Bojko Edward Mieczysław   2.Trzeciak Henryk
gm. Jasień:  1. Tracz Dorota
gm. Lipinki Łużyckie:  1. Kominek Marian  2. Wróbel-Chomicz Ilona  Magdalena
gm. Lubsko:   1. Dziwulski Marian – Przewodniczący   2. Gembara Dariusz
gm. Przewóz:  1. Biernacki Piotr
gm. Trzebiel:   1. Czyżewicz Adela Maria  – Sekretarz  2. Kazimierczak Władysław
m. Żary:   1. Kowal Ireneusz Bronisław – Wiceprzewodniczący
gm. Żary:  1. Decker Edwin  2. Ostrowski Kazimierz – delegat na WZ LIR

  Copyright ©2017 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.