Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » OBRADY WALNEGO ZGROMADZENIA LIR
Główna » Aktualności, RP Wschowska

OBRADY WALNEGO ZGROMADZENIA LIR

Autor: Red. dnia 30 maja 2012

W dniu 25 maja w Kalsku odbyło się seminarium, w którym uczestniczyli wszyscy delegaci Lubuskiej Izby Rolniczej. W pierwszej części spotkania odbyło się  pierwsze w tym roku Walne Zgromadzenie Lubuskiej Izby Rolniczej. Podczas obrad, których przewodniczącym został jednogłośnie wybrany prezes Władysław Piasecki, delegaci jednogłośnie przyjęli protokół z poprzedniego Walnego Zgromadzenia.

Następnie Andrzej Kuziemski – Członek Zarządu LIR przedstawił sprawozdanie z działalności izby w 2011 roku. W. Piasecki poinformował zebranych, iż wniosek dotyczący włączenia rzepaku do materiału kwalifikowanego do dopłat, złożony podczas ostatniego posiedzenia, został przez Ministerstwo rozpatrzony negatywnie. Prezes podziękował wszystkim, którzy aktywnie włączają się w działalność izby dzięki czemu izba jest znana i uznawana.

Kolejnym punktem programu było przedstawienie sprawozdania finansowego przez główną księgową –  Ewę Drebszok. Omówiła budżet za 2011 rok i przedstawiła plany na 2012 rok. W kolejnym wystąpieniu Piotr Trojanowski przedstawił sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej oraz wnioskował o udzielenie Zarządowi LIR absolutorium, które zostało jednogłośnie udzielone.

Członkowie Walnego Zgromadzenia przyjęli również budżet na 2012 rok. Na koniec posiedzenia prezes apelował o zwoływanie Rad Powiatowych i aktywniejszą pracę w terenie.

Po Walnym Zgromadzeniu odbyło się seminarium nt. „Nowoczesnych technologi w rolnictwie”, o którym można przeczytać tu>>

Red.

GALERIA:

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2019 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.