Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » NOWE WŁADZE WYBRANE – WZ LIR
Główna » Aktualności, Stanowiska i komunikaty, Walne Zgromadzenia LIR

NOWE WŁADZE WYBRANE – WZ LIR

Autor: Red. dnia 7 lipca 2015

W dniu 6 lipca br. odbyło się I Walne Zgromadzenie Lubuskiej Izby Rolniczej V kadencji. Jako pierwszy głos zabrał ustępujący prezes LIR Władysław Piasecki, który nie ukrywając wzruszenia podziękował wszystkim za wspólne 19 lat, jakie spędził w strukturach Izby, w większości czasu w funkcji prezesa.
Następnie informację z przebiegu wyborów do Lubuskiej Izby Rolniczej przedstawiła dyrektor Małgorzata Pałys, pełniąca również funkcję Przewodniczącej Wojewódzkiej Komisji Wyborczej.
Rola seniora i zarazem prowadzącego posiedzenie do czasu wyboru przewodniczącego przypadła Michałowi Potockiemu, który podziękował W. Piaseckiemu za te wszystkie lata aktywności w Izbie. Przewodniczącym WZ został wybrany Andrzej Kuziemski, natomiast sekretarzem Zbigniew Żywień.
Po przyjęciu protokołu z poprzedniego WZ LIR, 24 delegatów przystąpiło do wyborów. Najpierw wyłoniono przedstawicieli komisji mandatowo – skrutacyjnej w składzie: Tadeusz Swaryczewski przewodniczący oraz Andrzej Matkowski i Stanisław Zator.

W wyniku tajnego głosowania:

Prezesem LIR został Stanisław Myśliwiec

Wiceprezesem:  Stanisław Madej

Członkami Zarządu:  Czesław Hładki,  Alfred Kałużny,  Andrzej Kuziemski

Delegatem do WZ KRIR:  Błażej Szczepanik

Skład Komisji Rewizyjnej:    Piotr Trojanowski – przewodniczący,  Andrzej Babiak – wiceprzewodniczący,  Marzena Dera – sekretarz,  Bronisław Bach – członek,  Marek Grabia – członek.

Po części wyborczej przyszła pora na część oficjalną, na którą licznie przybyli zaproszeni goście z instytucji i urzędów współpracujących z LIR. Podczas tej części przedstawiciele instytucji gratulowali wyboru nowemu prezesowi S. Myśliwcowi, jak również dziękowali za długoletnią współpracę ustępującemu prezesowi W. Piaseckiemu.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2020 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.