Lubuska Izba Rolnicza » Archiwum bloga » BRAK WYBORÓW – WYKAZ GMIN, W KTÓRYCH KANDYDACI DO RAD POWIATOWYCH LUBUSKIEJ IZBY ROLNICZEJ ZOSTALI PRZYJĘCI BEZ GŁOSOWANIA
Główna » Aktualności, Wyróżnione

BRAK WYBORÓW – WYKAZ GMIN, W KTÓRYCH KANDYDACI DO RAD POWIATOWYCH LUBUSKIEJ IZBY ROLNICZEJ ZOSTALI PRZYJĘCI BEZ GŁOSOWANIA

Autor: Red. dnia 12 lipca 2019

Zgodnie z paragrafem 14 pkt 3 Uchwały nr 1/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu przeprowadzania wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych obwieszczamy, iż w poniższych okręgach głosowanie w dniu 28 lipca 2019 r. nie odbędzie się 

W skład Rad Powiatowych Lubuskiej Izby Rolniczej w danych okręgach wchodzą następujący kandydaci:

POWIAT GORZOWSKI

Okręg jednomandatowy nr 70 Kostrzyn nad Odrą
Kandydaci:
- Żebrowska Regina

Okręg dwumandatowy nr 71 Witnica
Kandydaci:
- Bach Bronisław
- Hładki Czesław

Okręg dwumandatowy nr 72 Lubiszyn
Kandydaci:
- Krupieńczyk Marek
– Pawelec Andrzej

Okręg dwumandatowy nr 75 Santok
Kandydaci:
- Sondej Henryk
– Skrobański Tomasz

Okręg dwumandatowy nr 76 Kłodawa
Kandydaci:
- Paczyńska Halina
– Piela Hieronim

POWIAT KROŚNIEŃSKI

Okręg dwumandatowy nr 2 Bobrowice
Kandydaci:
- Dubicka Anna
– Leśko Wiesław

Okręg dwumandatowy nr 26 Maszewo
Kandydaci:
– Kasowski Ryszard
– Kijewski Marcin

POWIAT MIĘDZYRZECKI

Okręg dwumandatowy nr 34 Pszczew
Kandydaci:
- Gajewski Zbigniew
– Molik Leon

Okręg dwumandatowy nr 41 Trzciel
Kandydaci:
- Kałek Andrzej
– Pihan Andrzej

Okręg dwumandatowy nr 58 Przytoczna
Kandydaci:
- Góra Marek
– Piekarski Zbigniew

Okręg dwumandatowy nr 59 Bledzew
Kandydaci:
- Grabarek Grzegorz
– Czeczko Radosław

Okręg dwumandatowy nr 60 Skwierzyna
Kandydaci:
- Babiej Krzysztof
– Kownacki Tomasz

POWIAT NOWOSOLSKI

Okręg jednomandatowy nr 7 Bytom Odrzański
Kandydaci:
- Zarówny Julian

Okręg jednomandatowy nr 17 Kolsko
Kandydaci:
- Jędrzejczak Dominik

Okręg jednomandatowy nr 28 Nowa Sól miasto
Kandydat:
– Pisula Robert

Okręg dwumandatowy nr 29 Nowa Sól gmina
Kandydaci:
- Bereżański Paweł
– Mydłowski Tadeusz

Okręg dwumandatowy nr 30 Nowe Miasteczko
Kandydaci:
- Borkowski Łukasz
– Stempel Tadeusz

Okręg dwumandatowy nr 35 Siedlisko
Kandydat:
–  Debert Józef

Okręg dwumandatowy nr 31 Otyń
Kandydaci:
- Ławniczek Andrzej
– Strzelczyk Marek

POWIAT SŁUBICKI

Okręg dwumandatowy nr 8 Cybinka
Kandydaci:
- Kwiatkowski Tomasz
– Niparko Eugeniusz

Okręg dwumandatowy nr 65 Słubice
Kandydaci:
- Pietrow Leonard
– Świderski Ryszard

Okręg dwumandatowy nr 66 Górzyca
Kandydaci:
- Mazur Justyna
– Piechota Piotr

Okręg dwumandatowy nr 67 Ośno Lubuskie
Kandydaci:
- Babiak Andrzej
– Kozakiewicz Dariusz

POWIAT STRZELECKO – DREZDENECKI

Okręg dwumandatowy nr 51 Zwierzyn
Kandydaci:
- Kruszyna Dorota
– Piórkowski Ryszard

Okręg dwumandatowy nr 77 Drezdenko
Kandydaci:
- Golińczak Czesław
– Węgrzyn Wiesław

Okręg dwumandatowy nr 78 Strzelce Krajeńskie
Kandydaci:

– Surowiecki Tomasz
– Świątkowski Grzegorz

Okręg dwumandatowy nr 80 Stare Kurowo
Kandydaci:
- Glezer Leszek
– Kałuziak Dawid

POWIAT SULĘCIŃSKI

Okręg dwumandatowy nr 43 Torzym
Kandydaci:
- Marczak Czesław
– Zaporowski Grzegorz

Okręg dwumandatowy nr 61 Słońsk
Kandydaci:
- Cieśliński Jacek
– Matkowski Andrzej

Okręg dwumandatowy nr 62 Krzeszyce
Kandydaci:
- Kruszakin Roman
– Smolińska Zofia

Okręg jednomandatowy nr 63 Lubniewice
Kandydat:
- Sosulski Edward

Okręg dwumandatowy nr 64 Sulęcin
Kandydaci:
- Łysenko Krzysztof
– Witkowski Henryk

POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI

Okręg dwumandatowy nr 21 Lubrza
Kandydaci:
- Iwanicki Grzegorz
– Swaryczewski Tadeusz

Okręg dwumandatowy nr 23 Łagów
Kandydaci:
- Maślak Stanisław – został zarejestrowany, jednak złożył rezygnację
– Rudolf Karol

Okręg dwumandatowy nr 36 Skąpe
Kandydaci:
- Kacprzyk Grzegorz
– Kałużny Alfred

Okręg dwumandatowy nr 39 Szczaniec
Kandydaci:
- Łuczak Rafał
– Staszewski Maciej

Okręg dwumandatowy nr 42 Świebodzin
Kandydaci:
- Hukiewicz Bartosz
– Lewandowska Marzena

Okręg dwumandatowy nr 50 Zbąszynek
Kandydaci:
- Kociołek Piotr
– Półtorak Wojciech

POWIAT WSCHOWSKI

Okręg dwumandatowy nr 37 Sława
Kandydaci:

– Dworczak January
– Pronkiewicz Wiesław

Okręg dwumandatowy nr 81 Wschowa
Kandydaci:
– Brzechwa Władysław
– Tymczyszyn Jarosław

Okręg dwumandatowy nr 82 Szlichtyngowa
Kandydaci:
- Leśnik Łukasz
– Sówka Justyna

POWIAT ZIELONOGÓRSKI

Okręg dwumandatowy nr 1 Babimost  
Kandydaci:
– Fritsche Rafał
– Spiralski Andrzej

Okręg dwumandatowy nr 3 Bojadła
Kandydaci:
- Kubik Robert
– Szydłowski Janusz

Okręg dwumandatowy nr 9 Czerwieńsk
Kandydaci:
- Potocki Michał
– Zajkowski Tomasz

Okręg dwumandatowy nr 16 Kargowa
Kandydaci:
-  Brambor Norbert
– Rozynek Marian

Okręg dwumandatowy nr 31 Nowogród Bobrzański
Kandydaci:
– Kotlar Katarzyna
– Szmit Dorota

Okręg dwumandatowy nr 38 Sulechów
Kandydaci:
- Matuszewski Grzegorz
– Morgowski Adrian

Okręg dwumandatowy nr 41 Świdnica
Kandydaci:
- Czarny Łukasz Kacper
– Trzaska Dariusz Stanisław

Okręg dwumandatowy nr 44 Trzebiechów
Kandydaci:
- Małowski Zenon
– Sobczak Ryszard

Okręg jednomandatowy nr 49 Zabór
Kandydaci:
- Myśliwiec Stanisław

Okręg jednomandatowy nr 52 Zielona Góra miasto
Kandydaci:
- Nieżurbida Rafał

POWIAT ŻAGAŃSKI

Okręg dwumandatowy nr 5 Brzeźnica
Kandydaci:
- Jasiński Artur
– Żywień Zbigniew

Okręg jednomandatowy nr 14 Iłowa
Kandydaci:
- Jan Słocki

Okręg jednomandatowy nr 25 Małomice
Kandydat:

– Przysiężny Zygmunt

Okręg dwumandatowy nr 55 Żagań gmina
Kandydaci:
- Dziewiatnik Agnieszka
– Kowalik Adam

POWIAT ŻARSKI

Okręg dwumandatowy nr 4 Brody
Kandydat:
– Maszkowski Marek

Okręg dwumandatowy nr 15 Jasień
Kandydat:

– Tracz Dorota

Okręg dwumandatowy nr 20 Lipinki Łużyckie
Kandydaci:
- Kominek Marian
– Wróbel – Chomicz Ilona

Okręg dwumandatowy nr 33 Przewóz
Kandydaci:
- Biernacki Piotr
– Czajkowski Tomasz

Okręg dwumandatowy nr 45 Trzebiel
Kandydat:
– Kazimierczak Władysław

Okręg jednomandatowy nr 46 Tuplice
Kandydaci:
- Sadowiec Wiesław

Okręg jednomandatowy nr 56 Żary miasto
Kandydaci:
- Kowal Ireneusz

Okręg dwumandatowy nr 57 Żary gmina
Kandydaci:
- Frankowski Roman
– Maślanka Sławomir

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!
  Copyright ©2019 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.