Główna » Aktualności, Konferencje, Wyróżnione

JUBILEUSZ 25-LECIA DZIAŁALNOŚCI TOWARZYSTWA UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW”

Autor: Red. dnia 14 listopada 2017

Lubuska Izba Rolnicza miała przyjemność uczestniczyć w Jubileuszowych Obchodach 25-lecia Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”, które odbyły się 24 października 2017 r. w Warszawie. Organizatorzy godnie podjęli zaproszonych gości na PGE Narodowym w Warszawie.

Lubuską Izbę Rolniczą reprezentowała Dyrektor Biura LIR Anna Słowik, która podczas uroczystej konferencji pogratulowała pięknego jubileuszu i odczytała słowo Prezesa skierowane do pani Prezes Zarządu Ewy Stachury-Kruszewskiej.

Rok 2017 dla TUW „TUW” jest rokiem Jubileuszu kultywowania wielowiekowej tradycji ubezpieczeń wzajemnych na ziemiach polskich. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”, jako pierwsze wykorzystało możliwości postanowień ustawy o działalności ubezpieczeniowej z 1990 r. i w dniu 27 lutego 1992 r. zostało wpisane do rejestru towarzystw ubezpieczeń wzajemnych pod numerem 1. 16 marca 1992 roku Towarzystwo wystawiło pierwszą polisę ubezpieczeniową – to właśnie ta data uznana została przez Towarzystwo jako początek działalności pierwszego po transformacji ustrojowej towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych. Obecnie TUW skupia ponad 1,5 miliona członków, dzięki czemu zajmuje znaczące miejsce w rankingach instytucji finansowych. To z kolei oznacza, że jest marką rozpoznawalną na rynku ubezpieczeniowym.

Lubuska Izba Rolnicza, jako przedstawiciel Związku Wzajemności Członkowskiej, gratuluje satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz dodatnich wyników finansowych, życząc jednocześnie dalszej wytrwałości w nieustannym rozwoju.

Podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności kierujemy również do pani Dyrektor Biura Regionalnego w Gorzowie Wlkp. Teresie Grzywaczewskiej. Dziękujemy za dotychczasową owocną współpracę i wyrażamy chęć dalszego podejmowania wspólnych inicjatyw dla rolników i społeczności wiejskiej.

K. Frąckowiak

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.