Główna » Aktualności, Konkursy, olimpiady

JUBILEUSZOWY ROLNICZY PULS – KONKURS Z NAGRODAMI!

Autor: Red. dnia 30 marca 2015

Dyrektor Biura LIR M. PałysWydajemy właśnie  100-tny numer Rolniczego Pulsu, który zbiegł się z  końcem IV kadencji Izby w kwietniu 2015 r. Już po numerach archiwalnych widać technologiczny pęd, jaki nastąpił przez ostatnie lata. Oczekiwania może były większe, ale bilans pozytywów w rolnictwie jest ogromny. 25 lat wolności na lubuskiej wsi ma dwie twarze, nie tylko sukcesu i rozwoju, ale również upadku dawnych struktur, utworzonych na siłę np. PGR-ów, które nie miały szans wytrzymać próby czasu. To ogromna zmiana w gospodarce rolnej oraz przestawienie branży na bardziej rynkowe i nowoczesne działanie. To również nowe wyzwania, z którymi będą zmagać się producenci rolni dostosowując się do coraz trudniejszych wymogów związanych z ochroną środowiska czy skomplikowaną dokumentacją na dopłaty.

Dziękując Państwu, Delegatom IV kadencji LIR za dotychczasową współpracę- liczę na to, iż łamy Pulsu nadal będą służyć  do wymiany doświadczeń, poglądów oraz  integracji środowiska branży rolnej Ziemi Lubuskiej.gwiazda mala

Małgorzata Pałys
Redaktor Naczelna
z Zespołem

Z okazji jubileuszu wydania setnego numeru Rolniczego Pulsu ogłaszamy konkurs
z nagrodami! Kto przyśle zdjęcie
z najstarszym wydaniem naszej gazety (na zdjęciu musi być widoczny nr gazety – miesiąc i rok wydania) – otrzyma nagrodę w postaci sprzętu małe AGD. Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia, jeden z firmowych zegarów ściennych i darmową, roczną prenumeratę na 2015 rok.

gazetyZgłoszenia proszę kierować mailowo
na adres:
a.czapor@lir.agro.pl
do końca kwietnia.

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.