Główna » Aktualności, RP Międzyrzecka

KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA ROLNIKÓW!

Autor: Red. dnia 9 maja 2014

 

W związku z Międzynarodowym Rokiem Rolnictwa Rodzinnego ONZ 2014 (MRRR) Copa-Cogeca (Komitet Rolniczych Organizacji Zawodowych oraz Spółdzielczości Rolniczej w Brukseli) rozpoczęła konkurs fotograficzny dla rolników.

Zdjęcia mają ukazywać znaczenie i realia gospodarstw rodzinnych i spółdzielni rolniczych.

Konkurs ten rozpoczyna się podczas trwania MRRR i procesu wdrażania nowej WPR. Zwycięskie zdjęcia znajdą się na wystawie, której celem będzie ukazanie nowoczesnego wizerunku rolnictwa. Odbędzie się ona podczas przyjęcia w Parlamencie Europejskim w dn. 22 września.

Wydarzenie to stanowić będzie część naszej tegorocznej kampanii „WPR się liczy” (CAP Counts) dot. nowej Wspólnej Polityki Rolnej (WPR) oraz potrzeby silnej WPR, a także tego, czy odpowie ona na potrzeby gospodarstw rodzinnych i spółdzielni rolniczych oraz jakich potrzeba instrumentów.

Krajowa Rada Izb Rolniczych zachęca wszystkich rolników do udziału w konkursie i wysłanie zdjęcia wraz z danymi kontaktowymi na adres rzecznik@krir.pl do 15 lipca 2014 r. Fundatorem nagrody jest Copa-Cogeca. Nagrodą dla zwycięzcy jest wycieczka dla dwóch osób na weekend do Barcelony, a dla zdobywcy drugiego miejsca – kosz pełen produktów rolniczych wysokiej jakości. Krajowa Rada Izb Rolniczych również zamierza nagrodzić wyróżnione zdjęcia drobnymi nagrodami. Mamy nadzieję, że wezmą Państwo udział w tym ekscytującym wydarzeniu.

Za KRIR

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.