Główna » Aktualności, Imprezy rolnicze, Targi rolnicze i dożynki, Wyróżnione

LIR PODCZAS „ZIELONYCH OGRODÓW NAD ODRĄ”

Autor: Red. dnia 9 maja 2016

7 maja podczas kiermaszu „Zielone Ogrody Nad Odrą” w Nowej Soli Lubuska Izba Rolnicza wraz z Lubuskim Oddziałem Doradztwa Rolniczego w Kalsku na stoisku prezentowały swoją działalność oraz prowadziły doradztwo. Piękna pogoda i bogata oferta wystawców przyciągnęła sporą liczbę odwiedzających stoiska. Na stoisku LODR można było oddawać swoje głosy na najładniejsze stoisko podczas targów. Na koniec spośród głosujących losowano rośliny ufundowane przez wystawców. Wśród wystawców znaleźli się nie tylko lubuscy ogrodnicy ale także z województwa lubelskiego i podlaskiego. Były również stoiska rękodzielników.

Lubuska Izba Rolnicza przygotowała kącik dla najmłodszych. Największą atrakcją było malowanie twarzy. Oprócz tego dzieci mogły samodzielnie wykonać biżuterię z makaronu oraz rozwiązywać zagadki i kolorować obrazki w nagrodę czekał na nich słodki poczęstunek.

W głosowaniu na najładniejsze stoisko pierwsze trzy miejsca zajęli producenci roślin ogrodniczych, którzy otrzymali nagrody rzeczowe. Dodatkowo laureat pierwszego miejsca otrzymał bursztynowe drzewko szczęścia od Prezydenta Nowej Soli.  Serdecznie gratulujemy.

Red.

GALERIA: 

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.