Główna » Aktualności, RP Międzyrzecka

NOWA SIEDZIBA SITR

Autor: Red. dnia 7 czerwca 2011

Ośrodek Rzeczoznawstwa SITR w Zielonej Górze z dniem 1 czerwca  br. mieści się w LODR w Kalsku. Do końca maja Ośrodek mieścił się przy ul. Dąbrowskiego 41a/29 w Zielonej Górze. Z dniem 1 czerwca działa w Lubuskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Kalsku.

Rozwój i zmiany

Tak podsumowuje swoją pracę dyrektor Ośrodka Agnieszka Judkowiak. – Prowadzę SITR od 2 lat. Wciąż przyjmujemy nowych członków do naszego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Rolnictwa, szkolimy nowych Rzeczoznawców, poszerzamy działalność. Wszystko po to, by robić jeszcze więcej dla rolników i całego sektora rolniczego. Zależy mi na tym, by nasze usługi świadczone były profesjonalnie i na jak najwyższym poziome. Myślę, że jeśli nasi klienci do nas wracają, to tak jest.

Czy zajmuje się Ośrodek Rzeczoznawstwa SITR?

Zakres działalność jest bardzo szeroki. Od wycen nieruchomości, urządzeń rolniczych, maszyn, po szacowanie szkód łowieckich czy też wykonywanie opracowań środowiskowych. Staramy się, by każde zlecenie, które do nas trafi, było zrealizowane. 

Dla kogo świadczy usługi Ośrodek Rzeczoznawstwa SITR?

Dla każdego. Klientów indywidualnych, rolników, ale też instytucji państwowych (urzędów, nadleśnictw) czy kół łowieckich. Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszej fachowej pomocy.

Nowy adres

OŚRODEK RZECZOZNAWSTWA SITR
W ZIELONEJ GÓRZE Z siedzibą w KALSKU
Kalsk 91, 66-100 SULECHÓW
pokój 115, tel. 68 385 20 91 wew. 344, faks 68 324 62 65, kom 606 453 430

e-mail: sitr-zg@wp.pl

 

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.