Główna » Aktualności, Imprezy rolnicze, Konkursy, olimpiady, Wyróżnione

RUSZA KOLEJNA EDYCJA „LUBUSKIEGO ZŁOTEGO KŁOSA”

Autor: Red. dnia 8 lipca 2016

IMG_2052Lubuska Izba Rolnicza już po raz piąty organizuje konkurs „Lubuski Złoty Kłos”. Statuetka „Lubuskiego Złotego Kłosa” jest wyrazem szczególnego uznania i wyróżnienia dla liderów lubuskiego rolnictwa. Przyznawana jest za promowanie rolnictwa poprzez pokazywanie dobrych praktyk biznesowych, proekologicznych oraz innowacyjnych w branży rolnej. Praca rolnika to nadal jedna z najważniejszych profesji – doceńmy producentów rolnych za bardzo dobre wyniki produkcyjne, przedsiębiorczość, wprowadzanie postępu technologicznego, doradztwo i dzielenie się doświadczeniem z innymi oraz aktywność społeczną.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów, spośród których zostanie wyłonionych ośmiu finalistów, którzy podczas uroczystej gali w październiku otrzymają statuetkę „Lubuskiego Złotego Kłosa”.

Nawiązując do formuły z poprzedniego roku we współpracy z ,,Gazetą Lubuską” do grona kapituły, oprócz Zarządu Lubuskiej Izby Rolniczej i przedstawicieli Lubuskiego Forum Rolniczego, zostaną zaproszeni czytelnicy gazety, którzy będą mogli głosować na swoich faworytów sms-ami oraz za pośrednictwem strony internetowej.

Regulamin konkursu

Wniosek do konkursu

Oświadczenie

Osoba do kontaktu – Aneta Jędrzejko (a.jedrzejko@lir.agro.pl), tel. 68 324 62 62.

Prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń (wniosek, zdjęcia, oświadczenie) do 31 lipca br. do Biura Lubuskiej Izby Rolniczej w Zielonej Górze.

Red.

Rysunek11

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.