Główna » Aktualności, Kolonie i zimowiska

WRAŻENIA PO ZIMOWISKU

Autor: Red. dnia 26 lutego 2015

W dniach od 14 do 23 lutego 2015 roku dzieci lubuskich rolników miały okazję wziąć udział w zimowisku zorganizowanym przez Krajową Radę Izb Rolniczych. Tym razem zimowy odpoczynek miał miejsce w Kościelisku k. Zakopanego. Poniżej prezentujemy wypowiedź braci Bartosza i Szymona W. – uczestników wyjazdu oraz udostępnione przez nich zdjęcia.

„Dnia 14.02. 2015 r. wyjechaliśmy na dziesięciodniowy pobyt na ferie zimowe organizowane przez LIR do Kościeliska. Pierwszym miłym zaskoczeniem był nasz autokar jakim podróżowaliśmy (super wypas). Jak dojechaliśmy na miejsce, pierwsze co przykuło naszą uwagę, to niesamowity widok panoramy Tatr. Zakwaterowani byliśmy w przytulnym domu wczasowym Harnaś 2, gdzie częstowali nas bardzo dobrymi posiłkami. Nieopodal naszego ośrodka znajdował się stok z wyciągiem narciarskim, gdzie uczyliśmy się jazdy na nartach i na snowboardzie. Nad wszystkim czuwała dobrze zorganizowana kadra opiekunów i instruktorów, którzy idealnie rozplanowali rozkład dni na zimowisku. Oprócz jazdy na nartach byliśmy w aquaparku, zwiedziliśmy Zakopane i świetnie się bawiliśmy. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i wypoczęci wróciliśmy do domów. DZIĘKUJEMY !!! :D”

My również dziękujemy za relację.

Dzieci zapewne będą miały okazję spotkać się raz jeszcze – tym razem na letnich wakacjach.
Zainteresowanych tematem prosimy o częste zaglądanie na naszą stronę internetową, gdzie w stosownym czasie będziemy informować o naborze na kolonie letnie.

Red.

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.