Główna » Aktualności, Kolonie i zimowiska

WSPOMNIENIA Z KOLONII

Autor: Red. dnia 24 lipca 2015

Podczas pobytu w ośrodku „Solar” w Jarosławcu w okresie od 6-19 lipca dzieci i młodzież mogły skorzystać z bogatej oferty kolonijnej.

Odbyły się wycieczki autokarowe do: aquaparku w Darłówku, Słowińskiego Parku Narodowego i Ustki. Podziwialiśmy występy grupy cyrkowej „Szok” i teatru „Krokodyl”. Uczestnicy wraz z opiekunami aktywnie spędzali czas podczas organizacji dyskotek, karaoke, gry terenowej, kolorowego dnia, wyborów Miss i Mistera kolonii, nauki tańców integracyjnych, wykonaniu pocztówek z Jarosławca. Nie zabrakło również pokazu mody i fryzur, kalamburów, gier i zabaw na świeżym powietrzu. Odbył się również chrzest kolonijny dla uczestników, którzy pierwszy raz wyjechali na kolonie. Wspólnie podziwialiśmy zachody słońca i korzystaliśmy ze słonecznej pogody, kąpiąc się w słońcu i Bałtyku.

Na zakończenie pobytu przy wspólnym ognisku, uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, wychowawcy usłyszeli piosenki śpiewane w podziękowaniu za opiekę. Wróciliśmy bezpiecznie z pełnym bagażem doświadczeń, dobrego humoru i nowych znajomości.

Wychowawczyni gr. I  –  Aneta Żmuda

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.