Główna » Aktualności, Konkursy, olimpiady, Wyróżnione

ZAPRASZAMY KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PLEBISCYCIE

Autor: Red. dnia 1 lutego 2016

DSC_2695Lubuska Izba Rolnicza objęła Patronatem Honorowym plebiscyt Gazety Lubuskiej SuperKoło oraz SuperSzefowa, który został zorganizowany dla Kół Gospodyń Wiejskich. Dla najlepszych liderek oraz KGW Izba przyzna nagrody specjalne w postaci wyjazdu studyjnego do Holandii oraz voucheru na zakupy.

„Gazeta Lubuska” przewidziała nagrody dla trzech kół z północy i południa województwa. Otrzymają one vouchery na zakupy w Media Markt – za I miejsce wartości 600 zł, za II -400 zł i za III – 200 zł. Szefowe kół, które staną na podium, nagrodzone zostaną specjalnie zaprojektowanymi statuetkami z kwiatem rumianku, który symbolizuje gospodarność i oddanie dla  sprawy. Dla koła z południa i północy oraz dwóch szefowych redaktor naczelna Gazety Lubuskiej Iwona Zielińska również ufundowała nagrody w postaci filmów, galerii i wywiadów dla „GL”.

Na zgłoszenia uczestników „GL” czeka do 17 lutego. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać go na adres plebiscyt@gazetalubuska.pl, wpisując w temacie maila KGW. Można też zadzwonić pod nr tel. 68 324 88 70.

Formularze zgłoszeniowe dostępne w Strefie Agro Gazety Lubuskiej. Przejdź do Strefy Agro >>  

Źródło: Gazeta Lubuska

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.