Główna » Aktualności

ZAPROMUJ LUBUSKIE W „PODRÓŻACH”

Autor: Red. dnia 14 października 2014

SKARBY PODRÓŻY – miesięcznik „Podróże” zaprasza do udziału w konkursie!

Zwycięzcy w trzech pierwszych kategoriach otrzymają kampanię promocyjną w miesięczniku Podróże oraz na stronie www.podroze.pl o wartości 30.000 zł oraz stoisko 6 m2 na kolejnej edycji Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE. Do 20.10.2014 r. na adres skarby@murator.com.pl  można zgłaszać kandydatury w następujących kategoriach:

1. Nowy Skarb Polski – nowa atrakcja turystyczna

Miejsca niebanalne, innowacyjne, przyciągające, które powstały w latach 2013/2014.

2. Skarb Nieznany – nieznane atrakcje Polski

Skryte gdzieś w górach, zagubione w puszczy lub po prostu położone na uboczu popularnych szlaków miejsce.

3. Nocleg z pomysłem

Hotele, hostele i inne miejsca noclegowe naładowane pozytywną energią, inspirujące, niebanalne.

4. Skarbnica wiedzy– Osoby dysponujące nieprzeciętną wiedzą lub w inny sposób wpływające na pozytywny wizerunek miasta czy regionu.

Kandydatów zgłosić może każdy: miłośnik podróżowania po Polsce, właściciel hotelu, dyrektor muzeum czy gmina. W temacie maila prosimy wpisać „Skarby Podróży + nazwę kategorii”. Każde z miejsc, obiektów, osób prosimy zgłaszać w osobnym mailu.
W treści maila prosimy o podanie nazwy miejsca czy obiektu lub imienia i nazwiska zgłaszanej osoby oraz krótkiego uzasadnienie zgłoszenia. Jeśli to możliwe prosimy także o podanie adresu pocztowego i internetowego obiektu lub miejsca.

Wyboru laureatów dokona Jury złożone z przedstawicieli redakcji „Podróże”, podróżników oraz przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się na Warszawskich Targach Turystycznych PODRÓŻE, które odbędą się w terminie 14-16 listopada 2014 r. w hali COS TORWAR w Warszawie.

Kontakt do redakcji magazynu „Podróże”: 22 590 51 19

Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

 

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.