Główna » Aktualności, Kolonie i zimowiska, Wyróżnione

ZIMOWY WYPOCZYNEK W BIAŁYM DUNAJCU 2019

Autor: Red. dnia 28 stycznia 2019

Już po raz kolejny Lubuska Izba Rolnicza na zlecenie Krajowej Rady Izb Rolniczych przeprowadziła nabór dzieci i młodzieży na zimowy wypoczynek.

Wzorem lat ubiegłych tegoroczne Zimowisko w Białym Dunajcu, w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej uzyskało dofinansowanie ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

Poniżej przedstawiamy relację oraz zdjęcia otrzymane od jednej z uczestniczek – Wiktorii Lewandowskiej z pow. świebodzińskiego.

W dniach 12.01-21.01.2019 miałam okazję uczestniczyć w zimowisku w Białym Dunajcu. Był to dla mnie i dla wszystkich uczestników czas, który niesamowicie zapisał się w naszej pamięci. Opuszczając nasze rodzinne strony nie sądziliśmy, że czeka nas istne białe szaleństwo! Śniegu po pas, lekki mrozik, super pogoda, po prostu wymarzone ferie zimowe, tym bardziej, że w lubuskim brak było okrywy śnieżnej. Wszyscy zostaliśmy zakwaterowani w ośrodku ” U Cudzicha” gdzie czekała na nas bardzo smaczna obiadokolacja. Przez 5 dni jeździliśmy na nartach i snowboardzie, w ostatni dzień był konkurs „Slalom”. Odwiedziliśmy muzeum i Krupówki. Byliśmy w Aqua Parku w Zakopanem gdzie mieliśmy 2 godziny na zabawę. W ośrodku organizowaliśmy dyskoteki. Był „Mam talent”, który wygrały siostry jeżdżące na monocyklach, wybraliśmy także Mis i Mistera zimowiska. Odbyły się śluby kolonijne oraz chrzest, w którym wszyscy nowi uczestnicy chętnie brali udział. Humor każdemu dopisywał. Mieliśmy wspaniałych opiekunów, którzy zawsze nam pomagali. Na koniec zimowiska było ognisko z kiełbaskami i pożegnalna dyskoteka, która wzruszyła nas wszystkich, ponieważ był to czas, w którym musieliśmy się rozstać.

Wiktoria Lewandowska

Digg this!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!
  Copyright ©2024 Lubuska Izba Rolnicza, wszystkie prawa zastrzeżone.